piątek, 15 marca 2013

Czerwone płatki róż...

Na blogu Projekt Wagi Ciężkiej pojawiło się ciekawe wyzwanie, aczkolwiek zupełnie nie w moim stylu - literka C czyli czerwień i czerń. Mimo to, a może właśnie dlatego :), postanowiłam wziąć w nim udział.
Ciężko było, już miałam zrezygnować, gdy mój wzrok utkwił na czerwonych różach (otrzymanych z okazji Dnia Kobiet :)) i  wtedy mnie olśniło...

Wykonałam kartkę, gdzie główną rolę grają płatki żywej czerwonej róży, które spryskałam utrwalaczem do kwiatów.Na czarną bazę położyłam kawałeczek gazy,który przykryłam wzorzystym papierem do origami (nie posiadam scrapowych papierków w tych kolorkach więc musiałam pokombinować)


Oskubałam jedną różyczkę... Płatki spryskałam utrwalaczem do kwiatów i umieściłam w centralnym miejscu karteczki


Aby mieć pewność, że płatki nie odpadną przykryłam je paskiem papieru wizytówkowego, który potraktowałam postarzaczem, wytuszowałam brzegi, a na górę nakleiłam czarną koronkę z wykrojnika.
Ozdobny border umocowałam za pomocą taśmy 3D
Jeszcze tylko napis - nadrukowany na kolorowym papierze technicznym, którego kontury wytuszowałam czarnym tuszem i oczywiście zamocowałam na kosteczkach 3Di tekturowe cyferki, wytuszowane i potraktowane pudrem do embossingu, umieszczone na takim samym papierze co napis


Karteczka powędruje do mojej psiapsiółki, która kończy magiczną trzydziestkę ;)

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że taka karteczka nie jest wieczna, ale z pewnością oryginalna...

Kartkę zgłaszam na wyzwanie PWC...

3 komentarze:

  1. wow :D zywe platki :D dziekujemy za udzial w wyzwaniu PWC :D
    Pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo...